برش ليزر مس

درباره وبلاگ
موضوعات

برش ليزر مس

درباره برش لیزر مس

يکشنبه نهم 4 1398

مس یکی از ارزشمندترین فلزاتی است که از آن برای ساخت انواع قطعات صنعتی و همچنین لوازم خانگی استفاده میشود. به دلیل همین ارزش بالای فلز مس از لیزر بمنظور برش آن استفاده میشود تا دستگاه با دقت بالای خود هیچگونه ضایعاتی ناشی از برش را بر جای نگذارد. دستگاه برش لیزر مس با پیدایش خود توانست تحول بزرگی را در برش ورق های مس بوجود آورد.

دستگاه برش لیزر مس روند تولیدات محصولات یک واحد تولیدی را بسیار سریعتر میکند. دستگاهبرش لیزر مس قادر است تا چندین ورق مسی را در زمان کوتاهی برش دهد در صورتیکه که در روش های دستی اپراتور تنها میتواند یک ورق مسی را در عرض مدت طولانی برش دهد که این موضوع روند تولید محصولات را بسیار کند میکند.

روش های دستی به هیچ وجه از لحاط دقت قابل مقایسه با برش لیزر مس نیستند. بعد از آنکه اپراتور طرح مورد نظر را برای برش به کامپیوتر دستگاه برش لیزر مس وارد نمود این دستگاه به صورت تمام اتوماتیک ورق های قرار داده شده بر روی دستگاه را با دقت برش میدهد که در حین برش کوچکترین خطایی رخ نمیدهد و برشی بدون نقص و بدون تو رفتگی ایجاد خواهد شد. در روش های دستی از هر چندین برش مشاهده میشود که تو رفتگی هایی در اطراف محل برش و یا سایر نقاط ورق مشاهده میشود که  همین موضوع میتواند ورق را بلا استفاده کرده و در مجموع ضررهای مالی زیادی را ایجاد کند.

  در برش لیزر مس این امکان وجود دارد تا طرح های متفاوتی را بر روی ورق مس ایجاد نمود. طرح مورد نظر  را میتوان به کامپیوتر دستگاه برش لیزر مس وارد نمود تا دستگاه هر آنچه که به سیستم وارد شده است را در هر سایز و ابعادی ایجاد نماید. مرکز برش لیزر نیک آخرین و پیشرفته ترین دستگاه های برش لیزر مس را از برندهای معتبر جهانی در اختیار دارد و برای انجام کلیه امور برش قیمت های مناسبی را در نظر گرفته است که در هزینه های تمام شده تولید محصول با این نوع فلز صرفه جویی خواهد نمود.

(0) نظر
X